Fitness & Taniec

FITNESS

ZUMBA – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów aerobiku. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. Zumba, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. Zumba jest przeznaczona dla wszystkich nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

POWER JUMP- intensywny trening na trampolinach, który wzmacnia nogi, świetnie spala tkankę tłuszczową- nie obciąża przy tym stawów. Zajęcia te przeznaczone są dla osób regularnie ćwiczących jak i dla nowicjuszy. Zajęcia te znakomicie przygotowują do sezonu narciarskiego.

MENTAL BODY - połączenie lekcji wzmacniającej, intensywnego stretchingu oraz relaksacji. Zajęcia bardzo ładnie rozbudowują układ mięśniowy, rzeźbią ciało, odprężają i rozciągają. Trening Mental Body ma wolniejsze tempo niż tradycyjny fitness. Ćwiczenia wykonywane są w takt nieco spokojniejszej muzyki. Ćwiczenia Mental Body polecane są przede wszystkim osobom, które potrzebują spokoju i wyciszenia. Ten rodzaj treningu powala nie tylko wzmocnić ciało, ale również oderwać się na moment od świata zewnętrznego, zrelaksować i oczyścić umysł.

TBC ( Total Body Condition ) - zajęcia łączą ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczyna się część główna zajęć  łącząca prosty układ choreograficzny wykonywany w rytm znanych przebojów muzycznych oraz ćwiczenia wzmacniające poszczególne partie ciała - pośladki, brzuch, uda, ramiona, grzbiet. Zajęcia kończą się ćwiczeniami rozciągającymi mięśnie.  Zalety ćwiczeń TBC to przede wszystkim wzmocnienie mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji i wydolności tlenowej organizmu.

STEP & SHAPE – trening z wykorzystaniem platformy, jego celem jest podniesienie wydolności okładu krążeniowo-oddechowego i pobudzenie rezerw tłuszczowych w organizmie,

TRENING OBWODOWY– to doskonały sposób na harmonijne wymodelowanie sylwetki, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia. Dzięki treningowi obwodowemu nie tylko rzeźbimy ciało, zwiększa się również wytrzymałość, wzmacniają mięśnie, ścięgna i stawy.

PŁASKI BRZUCH – trening mający na celu intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z naciskiem na partie brzucha, trening z wykorzystaniem piłek

TRIO (PBU)- innowacyjny trening ogólnorozwojowy, wzmacniający i kształtujący pośladki, brzuch   i uda , przy wykorzystaniu ciężarków, taśm, piłek,

TANIEC

LATINO SOLO są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka krótkich układów choreograficznych.

HIP-HOP (niezwykle dynamiczny, wręcz szalony taniec, łączący młodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi, skomplikowanymi i skocznymi krokami. Taniec hip-hopowy to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house. Największą popularność zdobył dzięki teledyskom i koncertom wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, R N B, pop),

TANIEC KARNAWAŁOWY DLA PAR taniec karnawałowy jest tańczony w wykorzystywane są w nim figury i kroki pochodzące z różnych stylów tańca takich jak taniec towarzyski, disco, taniec nowoczesny. Poprzez to, że na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę partnera i partnerki a technika jego wykonania schodzi na plan drugi jest on często nazywany tańcem dancingowym, rekreacyjnym czy też weselnym. Można go zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i dzięki temu poczuć się pewnie na parkiecie

MŁODA PARA - program zajęć opracowano z myślą o osobach, które chcą świetnie się bawić i dobrze wypaść podczas wesela. W trakcie kursu nauczymy Was przede wszystkim „ pierwszego tańca” (krótka choreografia walca angielskiego) podstaw tańca w parze, prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków: walca wiedeńskiego czy uniwersalnego "2 na 1". Kursy prowadzone są w kameralnych grupach przez doświadczonych instruktorów, którzy pomogą nawet najbardziej nie roztańczonym parom. Prowadząc kursy od lat, znając potrzeby par przygotowujących się do ślubu, w tym sezonie przygotowaliśmy szereg propozycji, które ułatwią, i nam i Państwu, zadanie oraz sprawią, że nauka będzie bardzo przyjemna i pozbawiona stresu.
Oczywiście organizujemy również zajęcia indywidualne dla młodożeńców, gdzie układana jest dla nich specjalna choreografia według upodobań narzeczonych.

BALET  DLA DZIECI - choreografie w oparciu o różne formy muzyczne przygotowują do utrzymania prawidłowej postawy ciała i zapoznają z techniką baletu. Poprzez ćwiczenia i układy baletowe, dzieci rozwijają kreatywność i koordynację ruchową, wrażliwość na taniec i muzykę, zdolności twórcze, oswajają przestrzeń, a poprzez ruch uczą się wyrażać swoje emocje.

TANIEC Z ELEMENTAMI ZABWY DLA DZIECI - zajęcia rytmiczne z elementami baletu, cheerleaderlingu, układu z szarfami. Zajęcia kształtujące poczucie rytmu, koordynację ruchową, gibkość. Zajęcia wyrabiają koordynację ruchową, wdzięk i pamięć sekwencji tanecznych. Dziewczęta mają możliwość występów i obycia ze sceną.

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI - choreografie  dobierane są ze swobodą, dzięki czemu służą wyrobieniu gibkości, płynności ruchu, jego ciągłości oraz pracy z oddechem. Pracujemy nad różnicowaniem dynamiki, płaszczyzn oraz kierunków. Taniec współczesny angażuje do pracy całe ciało i umysł. Wyraża emocje i przemyślenia. Zajęcia przeznaczone są dla każdego kto chce rozwijać swoje zdolności fizyczne, rozbudzać wyobraźnię, a także dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać samego siebie.

RYTMIKA DLA SMYKA - to zajęcia taneczno-umuzykalniające, podczas których dzieci poznają kroki prostych tańców z różnych stron świata, poznają różne sposoby poruszania się przy muzyce. W trakcie zajęć uczą się kontaktu z rówieśnikami. Ideą tych zajęć oprócz kształcenia słuchu muzycznego jest przede wszystkim dobra zabawa i radość jaka towarzyszy maluszkom i ich rodzicom podczas słuchania muzyki.

Ulti Clocks content

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości