Studio Metamorfozy Sucha Beskidzka

 • LADIES LATINO - poczuj w sobie pasje

  poniedziałek, 25 listopada 2013 19:00
 • Świąteczny prezent

  środa, 20 listopada 2013 00:00
 • Promocja miesiąca

  piątek, 01 listopada 2013 00:00
 • Najnowszy fitnesowy trend już w naszym Studio POWER JUMP

  poniedziałek, 09 września 2013 00:00
 • Gimnastyka artystyczna dla dzieci

  wtorek, 13 sierpnia 2013 00:00


Tel. 608 045 271
 biuro@ studio-metamorfozy.com.pl
www.studio-metamorfozy.com.pl

We środę, 10 lipca w Studio Metamorfozy odbył się Finał konkursu „Twoja Metamorfoz” w tym dniu studio odwiedziła bardzo duża ilość gości aby zobaczyć Metamorfozę trzech Finalistek.

Do konkursu „Twoja Metamorfoza” organizowanego przez Studio Metamorfozy, zgłosiło się wiele kandydatek. Metamorfozie zostały poddane trzy finalistki dla których styliści wyczarowali zupełnie nowe stylizacje, wydobywające urodę i charakter pań, które całkowicie zmieniły swój wizerunek, aby mogły odkryć Swoje Piękno w każdym aspekcie. Ubioru i stylu, koloru, pięknych włosów, promiennej twarzy i zniewalającego uśmiechu w perfekcyjnym makijażu.

Najpierw Panie trafiły w ręce stylistki Agaty Zolich z Firmy Ministerstwa Wizerunku z Bielska-Białej, następnie poddały się seriom zabiegów pielęgnacyjno- upiększających zespołowi Studia Metamorfozy, nad kompleksową usługą fryzjerską pracowali Krzysztof oraz Paweł z Salonu Fengii w Kalwarii Zebrzydowskiej całość przemiany została podkreślona makijażem wykonanym przez Studio Metamorfozy oraz Aleksandrę Stryczek Ministerstwa Wizerunku.

Finalistki na Gali wystąpiły w dwóch stylizacjach dziennej oraz wieczorowej w ubraniach ze sklepów: Metro, Mirame z Suchej Beskidzkiej oraz Marz&Anna z Jordanowa z kolei obuwie udostępniła firma Neovison z Kalwarii Zebrzydowskie. Zestawy przedstawione na pokazie pochodziły z kolekcji letniej, które dostępne są w sklepach.

We wszystkich etapach Metamorfozy Finalistek Konkursu cały czas z nami byli portal Powiat suski 24.pl oraz Studio filmowe db7studio.pl Zygmunt Irzyk.

Po wystąpieniu finalistek, odbyły się warsztaty ze stylistką Agatą Zolich. Styliska przedstawiła jak należy : dobrać ubranie do swojej sylwetki, co wpływa na aspekty pierwszego wrażenia, o czym warto pamiętać podczas kreowania swojego wizerunku. Z warsztatów można było wiele się dowiedzieć min. jak dobrany strój czy odpowiedni makijaż korzystnie wpływa nie tylko na wygląd, ale także na samopoczucie, a czasem nawet może stanowić udany początek odmiany dotychczasowego stylu życia. W przerwie trener Studia Metamorfozy Daniel Barłóg przypomniał publiczności jak ważnymi elementami dbania o własny wizerunek są trening i dobrze zbilansowana dieta. Imprezie towarzyszyły również akcenty modowe z pokazów mody z Fasion Week oraz muzyczny którym zajął się DJ KIDDNES.

Nasze Finalistki

Teresa zgłosiła się do naszego konkursu, bo miała dość dotychczasowego wizerunku i chciała poczuć się piękna i znowu się uśmiechać.


Angelika zgłosiła się do naszego konkursu, bo chce pokonać swoje kompleksy, chce zaakceptować siebie i odzyskać pewność w siebie.


Ewelina zgłosiła się do naszego konkursu, bo zapomniałam o sobie, postanowiłam w końcu zrobić coś ze sobą i dla siebie poczuć się bardziej atrakcyjną kobietą.


Nasza metamorfoza:

Zdjęcia……


Spektakularne metamorfozy przeprowadzane przed kamerami, to coraz popularniejszy i przyciągający temat w mediach. Coraz więcej kobiet marzy, aby wziąć w nich udział. Dlaczego?  Metamorfoza jest bowiem szansą na spojrzenie na siebie z innej, nowej perspektywy, jest również okazją do zmiany starych nawyków oraz możliwością spotkania z ekspertami, którzy pomogą odkryć swoje atuty na nowo.

Już w wkrótce film z Finalu Konkursu Twoja Metamorfoza…


Ulti Clocks content

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości